birliği

Danışmanlık demek insanlarla birlikte çalışabilmek demektir. Doğru insan kaynakları firmalara üstün avantajlar sağlar. Sizinle aynı dili konuşan uzmanlarla çalışabilme seçeneği ise diğer bir önemli avantajınız olacaktır.

İş piyasasında ki son trendler

BixPlat bünyesinde ki uzmanlar iş piyasasını yakından takip ederek son trendleri ve fırsatları yakalamanıza yardımcı olur. Bizimle birlikte çalışan uzmanlar konularında aktif olarak çalışan profesyonellerdir.

İnsan kaynağı en büyük kaynaktır

BixPlat Consulting, ihtiyaç sahipleri ile bu ihtiyaçlara cevap verebilecek uzmanları bir araya getiren bir danışmanlık firmasıdır. BixPlat bünyesinde hizmet veren danışmanlar başvuru ve mülakat sürecinden geçer, gerekli kriterleri sağlayabilen uzmanlar danışman olarak görev yaparlar.

Detaylı araştırma

Her iş olanağı detaylı araştırma gerektirir, detaylı araştırma doğru uzmanların bir araya getirilmesine bağlıdır. BixPlat Consulting bünyesinde ki geniş insan kaynakları ile firmanızın Dünya' ya açılan kapısı olabilir.

Yeni fikirler

Tek amacımız size sadece tek bir konuda danışmanlık vermek değil, sektör gelişmeleri doğrultusunda yeni ve değerli firkirler vermek, firmanızın global pazarda büyümesinine yardımcı olmaktır.

Büyümek hedefiniz ise...

Eğer firmanızı global ortamlarda büyütmek istiyorsanız, ürünlerinizin Amerika pazarında rağbet göreceğine inanıyorsanız, biz size yardımcı olabiliriz!

SERVİS İSTEĞİNDE BULUNACAKLAR
KİMLER SERVİS İSTEĞİNDE BULUNABİLİR?
 
Türkiye' de veya dünyanın herhangibir yerinde faaliyet gösteren her firma yada kişi servis isteğinde bulunabilir! 
 • ✔ Amerika pazarına açılmak isteyen firmalar
 • ✔ Belli bir uzmanlık konusunda mühendislik yada iş geliştirme desteğine ihtiyaç duyan kişi yada firmalar,
 • ✔ Amerika' ya iş görüşmesine gelmeyi planlayan ancak dil konusunda desteğe ihtiyaç duyan birey yada firma yetkilileri,
 • ✔ Amerika' da iş görüşmeleri olan ancak gelmeye vakti olmayan yada vize sorunları olan bireyler yada firmalar,
 • ✔ Amerika' da yeni firma yada başka bir ülkede ki firmanın Amerika da bir şubesini kurmak isteyenler,
 • ✔ Amerika' da bir firma satın almak isteyen kişi yada firmalar. Hem yasal süreçte hemde firma değer analizlerinin yapılmasında size profesyonel destek verebiliriz,
 • ✔ Firmanızın katılmasını istediğiniz bir iş fuarımı var! Standınızın organize edilmesinden firmanızın tanıtımı ve temsiline kadar geniş bir alanda size yardımcı olabiliriz!
 • ✔ Firmanızın tanıtımını yapan Amerikan İngilizcesinde profesyonel prezantasyonlar veya digital ürünler hazırlayabiliriz,
 • ✔ Firmanızın diğer firmalar veya bireyler ile iş sorunları (Business conflicts) var ise bu konuda size yardımcı olabiliriz (kontratların incelenmesi, yasal süreç desteği). Pazarlıkların yapılıp adınıza en iyi sonuçların alınması için yardımcı olabiliriz,
 • ✔ Amerika' ya turistik amaçlı gelmek isteyen ve eşlik edecek Amerikan İngilizcesine hakim tur rehberleri arayanlar,
 • ✔ Amerika' ya bir sağlık hizmetinden yararlanmak için gelmeyi mi planlıyorsunuz? Unutmayın ki Amerikan İngilizcesi Amerika dışından gelenler için anlaşılması zor bir dildir ve hemen her bölgenin kendine özgü farklı aksanı vardır. Aynı zamanda Amerikalıları farklı aksanları anlamada başarılı bir sınıfa koymak zor olacaktır! Sağlığınızı riske atmayın, tüm bu süreç boyunca sizin yanınızda olalım, hem doğru anlaşılmanızı hemde doğru anlamanızı sağlayalım! 
     

SERVİS İSTEĞİ YAP

SERVİS VERENLER
KİMLER DANIŞMAN OLARAK BAŞVURABİLİR?
 
BixPlat Consulting e katılıp ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmanın birçok yolu var! Eğer aşağıda listelenen kriterlerden herhangibirisi sizin durumuna uyuyorsa hemen başvuru yapabilirsiniz!
 • ✔ Spesifik konularda uzmanlığı olanlar (mühendisler, şirket ve iş hukuku üzerinde tecrübesi olan avukatlar, analistler, import & export uzmanları, ... Tüm meslek listesini görmek için Pozisyonlar ve Skorlama linki altında ki Meslek Guruplarını inceleyiniz.)  
 • ✔ İş geliştirme konusunda deneyimli ve akıcı Amerikan İngilizcesi olanlar
 • ✔ Amerika' da iş bağlantıları olanlar
 • ✔ Stand tasarımı ve fuar organizasyonlarında çalışabilecek tecrübeli ve tecrübesiz bireyler
 • ✔ Marketing konusu üzerine çalışabilecekler 
 • ✔ Türkiye'den den gelen firma yetkililerine kalacak yer konusunda yardımcı olabilecekler
 • ✔ Türkiye' den gelen firma yetkililerine kendi aracı ile hizmet verebilecekler
 • ✔ Türkiye' den Amerika' ya herhangibir sağlık hizmetinden faydalanmak için gelen ihtiyaç sahiplerine Amerika'da ki süreçler de profesyonel destek verebilecek bu alanda tecrübeli bireyler,  
 • ✔ Yarı zamanlı yada tam zamanlı BixPlat Consulting için direk olarak çalışabilecek, organizasyonlarda sorumluluk alabilecek kişiler
 • ✔ Uzman oldukları alanda teknik döküman ve blog yazarı olabilecekler,    

 (Danışmanlık başvuru ücreti tek bir sefere mahsus olmak üzere $35 dır)  

(Her 3 kategoride de danışman olarak servis verebilmeniz için BixPlat Consulting müşteri gizliliği sözleşmesinin imzalanması ve yasalar ile belirlenmiş kişisel verilerin korunması kanunlarına eksiksiz uymanız gerekmektedir.)  

DANIŞMANLIK BAŞVURUSU YAP

Firma geri dönüş oranı
Servis kabul oranı
Müşteri memnuniyet
BIXPLAT'a danışman olarak başvuru kabul oranı
memnun müşteri
sistemde kayıtlı danışman sayısı
tamamlanan proje sayısı